Часы GARMIN Tactix Charlie

0,00$
Артикул: Tactix Charlie
Часы GARMIN Tactix Charlie
Часы GARMIN Tactix CharlieЧасы GARMIN Tactix Charlie

З картою ТОПО Європи!
Мультиспортивний годинник з GPS 
Garmin tactix Charlie поєднує в собі спеціальні тактичні функції, кращі навігаційні функції, а також інтелектуальні функції для спортивних тренувань та активного відпочинку.
Цей надміцний годинник включає пульсометр на зап'ясті, вимірювач показників спортивних тренувань, сумісність з окулярами нічного бачення та багато іншого. Титановий безель з карбоновим покриттям забезпечує максимальний захист від зносу та корозії.

Дисплей 1.2" з високою роздільною здатністю, відмінною якістю зображення на сонячному світлі, опуклим сапфіровим склом і можливістю перемикання між денним режимом та режимом нічного бачення


Включає попередньозавантажені топографічні карти Європи та навігацію по маршруту


Міцна конструкція: титановий безель з чорним карбоновим (DLC) покриттям, чорна титанова задня кришка, кнопки з нержавіючої сталі, а також вбудований оптичний пульсометр Elevate1


Спеціальні тактичні функції: режим Jumpmaster (стрибки з парашутом), проекції маршрутних точок, подвійний формат положення GPS та попередньо завантажену тактичну активністьВбудовані навігаційні датчики: GPS, GLONASS, 3-осьовий компас, барометр, альтиметр та гіроскопЧас роботи батареї: до 12 днів в режимі смарт годинника, до 20 годин в режимі GPS та до 35 годин в режимі UltraTrac™3

Ваш маршрут до успіху

Неважливо, чи знаходитеся Ви на учбових маневрах або просто вийшли на пробіжку, вбудовані картографічні та навігаційні функції tactix Charlie допоможуть вам зорієнтуватися на місцевості та не збитися з курсу. Навігатор поставляється із завантаженими кольоровими топографічними картами Європи, оптимізованими для миттєвої навігації і відстежування місця розташування. Використання двох супутникових систем - GPS та GLONASS, дозволяє швидше і точніше визначати місце розташування, ніж при використанні тільки системи GPS. Крім того, ви можете використати годинник для створення маршрутів та навігації по них, а також позначати місце розташування точок інтересу (табір, машина, контрольні точки, таке інше).

Навігаційні датчики

На додаток до картографії тактичний годинник оснащений датчиками АВС (альтиметр, барометр, компас), які направлятимуть вас по дорогах та бездоріжжю.
Вбудований альтиметр вимірює висоту для точного відстеження спусків та підйомів.
Електронний 3-осьовий компас, з компенсацією нахилу, показує азимут, незалежно від того рухаєтеся ви або стоїте нерухомо.

Вбудовані тактичні функції

Режим Jumpmaster (стрибки з парашутом), проекції маршрутних точок та сторінку даних з подвійною сіткою координат GPS (підтримка форматів MGRS, градуси/хвилини/секунди, таке інше).

Спостерігайте за спортивною формою, тренуваннями та відновленням

Для серйозних тренувань годинник tactix Charlie пропонує сучасні функції для спостереження за спортивним тренуванням.
Статус тренування - новий інструмент, автоматично аналізує показники ваших недавніх тренувань та спортивної форми, щоб ви могли визначити, наскільки ефективно ви тренуєтеся.
Анаеробний ефект тренування дозволяє визначити, яким чином тренування покращує вашу здатність розширити свої межі. Ви можете подивитися загальне тренувальне навантаження, яке вимірює об'єм вправ за останні 7 днів та порівнює його з оптимальним діапазоном, що відповідає вашій фізичній формі і даним останніх тренувань. Для додаткової мотивації можна викачати розширені тренування та плани зайняття з Garmin Connect™.

Вбудований оптичний пульсометр

Завдяки технології пульсометра на зап'ясті1 Elevate™ ви можете спостерігати за частотою пульсу без використання нагрудного пульсометра. На додаток до підрахунку кроків та спостереження за сном годинник використовує ці частоти пульсу для підрахунку спалених калорій та визначення інтенсивності спортивного зайняття. Крім того, пристрій вимірює варіабельну частоту пульсу для розрахунку балів стресу, щоб ви могли визначити, до якого навантаження готовий ваш організм.

Залишайтеся на зв'язку

Garmin tactix Charlie підтримує смарт сповіщення, дозволяє переглядати електронні листи, текстові повідомлення прямо на екрані годинника, коли ви знаходитеся в поході, на тренуванні або просто далеко від офісу. Також пропонуються такі смарт функції, як автоматичне завантаження даних в спортивне онлайн співтовариство Garmin Connect, функція відстеження у реальному часі, публікація в соціальних мережах за допомогою веб-версії та мобільного додатка Garmin Connect.

Преміум матеріали, висока якість

Створений для використання у будь-яких умовах, tactix Charlie має повністю чорний антибліковий корпус, виготовлений з високоякісних матеріалів. Легкий титановий безель з DLC- покриттям і кнопки з нержавіючої сталі забезпечують максимальний захист від зносу та корозії.
Постійно активний, кольоровий дисплей Garmin Chroma Display™, з високою роздільною здатністю, захищений опуклою сапфіровою лінзою, стійкою до утворення подряпин.
Режим "нічного бачення" автоматично зменшує підсвічування до рівня, який не заважає роботі окулярів нічного бачення.
Годинник має водонепроникність за стандартом 10 ATM (100 метрів) та постачається з чорним силіконовим ремінцем, стійким до несприятливих погодних умов.
Крім того, пропонується широкий асортимент швидкознімних ремінців і браслетів QuickFit® з високоякісної шкіри, металу або силікону, щоб ви могли підібрати варіант для будь-якого типу занять або можливості.

Додатки, циферблати, виджеты

Ви можете закачати в годиник tactix Charlie додатковий безкоштовний контент з магазину Connect IQ™. Міняйте циферблати, додайте поля даних, додатки та віджети.
Garmin продовжує співпрацю з провідними компаніями та розробниками для створення нових можливостей для вашого мультиспортивного годинника tactix Charlie. Такі компанії, як Uber, Strava, AccuWeather та інші пропонують вам додатки, завдяки яким ви зможете налаштувати годинник відповідно до вашого способу життя.

Потужність бігу

Завантаживши в годиник додаток "Running Power" з магазину Connect IQ, ви отримаєте інформацію щодо потужності, яку ви докладаєте під час бігу. Ця програма, розроблена Garmin Labs, дозволяє розрахувати потужність, яку ви генеруєте по відношенню до землі під час бігу на основі темпу, вертикальних коливань, градієнта та навіть параметрів вітру. Знаючи, скільки сил витрачаєте, ви зможете підібрати потрібний темп, щоб не втомлюватися занадто швидко. Якщо у вас вже є необхідне облаштування Garmin, то використання даних потужності бігу буде для вас безкоштовним. Все, що вам знадобиться, це годинник tactix Charlie та один з наступних аксесуарів : HRM-Run™, HRM-Tri™ або Running Dynamics POD.

1Див. правила безпеки та інформацію щодо пристрою. У зв'язку з технологічними обмеженнями використання оптичних датчиків монітора серцевого ритму, якими обладнані портативні прилади GARMIN, деякі свідчення серцевого ритму будуть неточними при певних обставинах. Зазначені обставини залежать від фізичних даних користувача, типу та інтенсивності фізичних навантажень. Дані монітора серцевого ритму не призначені для використання в медичних цілях і не можуть бути використані для діагностики, лікування або профілактики будь-яких захворювань. Неточність показників оптичного монітора серцевого ритму під час фізичних навантажень не є гарантійним випадком.

2При синхронізації з сумісним смартфоном.

3Час роботи батареї залежить від інтенсивності використання

Комплектність
 

  • годинник
  • кабель живлення/передачі данних
  • короткий посібник користувача
Вес: 0 г

Мы рекомендуем

GARMIN FR70
200,00$
GARMIN Swim
150,00$
GARMIN Forerunner 910XT
740,00$
GARMIN Forerunner 610
550,00$
Fenix GARMIN
300,00$
GARMIN Fenix 3 HR
500,00$

Денежная единица

Календарь Suunto